Imħaddem b'sensor awtomatiku: il-magna tad-diżinfezzjoni tal-idejn mingħajr kuntatt hija ddisinjata biex tneħħi sanitizer tal-idejn jew alkoħol, u tipprovdi dożaġġ awtomatiku tal-isprej, li jippermetti diżinfezzjoni tal-idejn malajr u faċli u jikseb iġjene ottimali tal-idejn.
Konvenjenti u Iġjeniku: sempliċement poġġi idejk taħt is-sensorju biex tibda d-dispenser tas-sapun, tista' tevita b'mod effettiv infezzjoni inkroċjata mingħajr ma tmiss id-dispenser tas-sapun. Adattat għal postijiet pubbliċi bħal uffiċċji, lukandi, sptarijiet, istituzzjonijiet mediċi, skejjel, eċċ.


| Numru tal-oġġett: | F18 |
| Vultaġġ: | 5V 2A |
| Kapaċità: | 350ml |
| Kejl tad-Distanza: | 2-10 ċm |
| Volum tal-Ħoss: | Livell 1-4 Aġġustabbli |
| Dożaġġ: | 0.1-2ml aġġustabbli |
| Installazzjoni: | Immuntat mal-Ħajt, Desktop, Stand tat-Tripod |
| Tip ta' Pompa: | Mhux obbligatorju (Sprej/Qatra/Pompa tar-Ragħwa) |
| Firxa tal-Kejl: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Temperatura tax-Xogħol: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura tal-Allarm: | Aġġustabbli (37.3-39℃) |
| Qawwa minn: | Batterija AA, batterija 18650, elettrika tat-Tip Ċ |
| Ċertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Ixxandar fi 18-il lingwa: | |
| Ċiniż, Ingliż, Spanjol, Ġappuniż, Portugiż, Korean, Ġermaniż, Franċiż, Russu, Taljan, Għarbi, Tuk, Tajlandja, Kambodjan, Indoneżjan, Bengali, Ħindi, Vjetnamiż | |
| Pakkett F18: | 1pc/kaxxa tal-kulur; 12pcs/kartuna |
| Kaxxa ta' kulur wieħed tinkludi: 1x dispenser, 1x trej għat-taqtir, 1x manwal, 1x kejbil USB, 2x viti tal-ħajt. | |
| 14x14x30ċm | |
| 57 × 44.5 × 30.5 ċm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Pakkett tat-Tripod: | 1pc/kaxxa kannella; 20pcs/kartuna |
| 71X38X32ċm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Mill-istabbiliment tagħha, il-fabbrika tagħna ilha tiżviluppa prodotti ta' klassi dinjija bl-adeżjoni mal-prinċipju
tal-kwalità l-ewwel. Il-prodotti tagħna kisbu reputazzjoni eċċellenti fl-industrija u fiduċja siewja fost klijenti ġodda u qodma.