Vidjo
Speċifikazzjoni
| Numru tal-oġġett: | DAZ08 |
| Daqs tal-Prodott: | 83X107X206mm |
| Vultaġġ: | DC 6V |
| Kapaċità: | 320 ml |
| Kejl tad-Distanza: | 0~45mm |
| Materjal Prinċipali: | ABS |
| Installazzjoni: | Desktop |
| Tip ta' Pompa: | Mhux obbligatorju (Sprej/Qatra/Pompa tar-Ragħwa) |
| Qawwa minn: | 4 batteriji AA (mhux inklużi) |
| Ċertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Ippakkjar: | Kaxxa 1pc/kulur; 48pcs/kartuna |
| Daqs tal-Kaxxa tal-Kulur: | 105X80X230mm |
| Daqs tal-Kartuna: | 47.5X49X43ċm |
| Majjistral/Grigal: | 12.20/13.50kgs |
Mistoqsijiet Frekwenti
M1: Il-prodott huwa rħis, il-kwalità hija garantita?
A1: Għandna aktar minn 10 snin esperjenza fil-produzzjoni u l-bejgħ u, u l-prodotti kollha għandhom garanzija ta' 12-il xahar.
M2: Nistgħu nordnaw biss kampjuni għall-ittestjar qabel ma nagħmlu ordni?
A2: Żgur, l-ordni tal-kampjun hija aċċettabbli għalina.
M3: Kif normalment tibgħat il-merkanzija? U kemm iddum biex titwassal?
A3: Għal kampjuni u ordnijiet żgħar, permezz ta' espress, ġeneralment jieħu 3-5 ijiem. Għal ordnijiet kbar, jekk teħtieġhom b'mod urġenti, nistgħu nibagħtu l-oġġetti bl-ajru. Jekk trid tiffranka l-merkanzija, nistgħu nibagħtuhom bil-baħar, u jieħu madwar 30-50 jum, skont id-destinazzjoni tiegħek.
M4: Taċċetta OEM u ODM?
A4: Iva, nistgħu nippersonalizzaw il-prodotti, it-tikketti, il-pakkett.
M5: X'inhu l-proċess tal-ordni għal prodotti personalizzati?
A5: Ipprovdi speċifikazzjonijiet tal-prodott jew rekwiżiti speċifiċi -- kwotazzjoni -- konferma tal-kwotazzjoni -- depożitu tal-ħlas -- konferma tat-tpinġija tal-produzzjoni -- teħid ta' għodda tal-moffa -- teħid ta' kampjuni - konferma tal-kampjun -- produzzjoni bl-ingrossa - kunsinna -- servizz ta' wara l-bejgħ
M6: Il-prodott għandu ċertifikat?
A6: Il-biċċa l-kbira tal-prodotti mhux personalizzati huma ċċertifikati u brevettati, u prodotti personalizzati jistgħu jiġu applikati ċertifikati skont ir-rekwiżiti tal-klijent.
Mill-istabbiliment tagħha, il-fabbrika tagħna ilha tiżviluppa prodotti ta' klassi dinjija bl-adeżjoni mal-prinċipju
tal-kwalità l-ewwel. Il-prodotti tagħna kisbu reputazzjoni eċċellenti fl-industrija u fiduċja siewja fost klijenti ġodda u qodma.