Kapaċità kbira: dan id-dispenser awtomatiku tas-sanitizer tal-idejn għandu kapaċità kbira ta' 1000 ml, adattat għall-użu ta' diversi likwidi diżinfettanti u sanitizzaturi tal-idejn, għal użu ta' kuljum u użu professjonali, perfett għad-dar, lukandi, sptarijiet jew postijiet pubbliċi oħra.
Konvenjenti u Iġjeniku: sempliċement poġġi idejk taħt is-sensorju biex tibda d-dispenser tas-sapun, tista' tevita b'mod effettiv infezzjoni inkroċjata mingħajr ma tmiss id-dispenser tas-sapun. Adattat għal postijiet pubbliċi bħal uffiċċji, lukandi, sptarijiet, istituzzjonijiet mediċi, skejjel, eċċ.

| Numru tal-oġġett: | F1307 bi stand tal-art |
| Daqs tad-Dispenser tas-Sapun: | 120x120x260 mm |
| Kulur tad-Dispensa tas-Sapun: | Abjad |
| Kapaċità tad-Dispensa tas-Sapun: | 1000ml |
| Materjal tad-Dispensa tas-Sapun: | 100% Plastik tal-Inġinerija ABS Verġni |
| Flixkun tad-Dispensa tas-Sapun: | Jimtela mill-ġdid |
| Piż tad-Dispenser tas-Sapun: | 0.90kgs |
| Qawwa minn: | Batterija tad-Daqs 4*C jew Adapter ta' 110V/220V |
| Stand tal-art: | Materjal tat-Trej: Metall b'kisja tat-trab Materjal tat-Tubu: Aluminju b'kisja tat-trab Materjal tal-Bażi tal-Istand: Azzar b'kisja tat-trab |
| Tip ta' Pompa: | Mhux obbligatorju (Sprej/Qatra/Pompa tar-Ragħwa) |
| Dożaġġ tal-Użu: | Pompa tal-Likwidu 1: 1ml Kull Darba |
| Pompa tar-Ragħwa 2: 0.8ml Kull Darba | |
| Pompa bi 3 Sprejs: 0.8ml Kull Darba | |
| Ċertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Ippakkjar: | sett wieħed/kartuna |
| Daqs tal-Kartuna: | 36X34X20ċm |
| Majjistral/Grigal: | 5.6/6.2kgs |
Mill-istabbiliment tagħha, il-fabbrika tagħna ilha tiżviluppa prodotti ta' klassi dinjija bl-adeżjoni mal-prinċipju
tal-kwalità l-ewwel. Il-prodotti tagħna kisbu reputazzjoni eċċellenti fl-industrija u fiduċja siewja fost klijenti ġodda u qodma.