Kapaċità kbira: dan id-dispenser awtomatiku tas-sanitizer tal-idejn għandu kapaċità kbira ta' 1200 ml, adattat għall-użu ta' diversi likwidi diżinfettanti u sanitizers tal-idejn, għal użu ta' kuljum u użu professjonali, perfett għad-dar, lukandi, sptarijiet jew postijiet pubbliċi oħra.






Imħaddem b'sensor awtomatiku: il-magna tad-diżinfezzjoni tal-idejn mingħajr kuntatt hija ddisinjata biex tneħħi s-sanitizer tal-idejn jew l-alkoħol, u tipprovdi dożaġġ awtomatiku tal-isprej, li jippermetti diżinfezzjoni tal-idejn malajr u faċli u jelimina l-kontaminazzjoni inkroċjata, u b'hekk tinkiseb iġjene ottimali tal-idejn.
Konvenjenti u Iġjeniku: sempliċement poġġi idejk taħt is-sensorju biex tibda d-dispenser tas-sapun, tista' tevita b'mod effettiv infezzjoni inkroċjata mingħajr ma tmiss id-dispenser tas-sapun. Adattat għal postijiet pubbliċi bħal uffiċċji, lukandi, sptarijiet, istituzzjonijiet mediċi, skejjel, eċċ.
| Numru tal-oġġett: | K9 Pro Plus |
| Daqs tal-Prodott: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Vultaġġ: | 5V 2A |
| Kapaċità: | 1200ml |
| Kejl tad-Distanza: | 2-10 ċm |
| Volum tal-Ħoss: | Livell 1-4 Aġġustabbli |
| Dożaġġ: | 0.1-2ml aġġustabbli |
| Installazzjoni: | Immuntat mal-Ħajt, Desktop, Stand tat-Tripod |
| Tip ta' Pompa: | Mhux obbligatorju (Sprej/Qatra/Pompa tar-Ragħwa) |
| Firxa tal-Kejl: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura tal-Allarm: | Aġġustabbli |
| Ċertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Ixxandar fi 18-il lingwa: | |
| Ċiniż, Ingliż, Spanjol, Ġappuniż, Portugiż, Korean, Ġermaniż, Franċiż, Russu, Taljan, Għarbi, Tuk, Tajlandja, Kambodjan, Indoneżjan, Bengali, Ħindi, Vjetnamiż | |
| Pakkett K9 Pro Plus: | 1pc/kaxxa tal-kulur; 9pcs/kartuna |
| Kaxxa ta' kulur wieħed tinkludi: 1x dispenser, 1x trej għat-taqtir, 1x manwal, 1x kejbil USB, 2x viti tal-ħajt. | |
| 15.5 × 15.5 × 31.5 ċm | |
| 49x495x35ċm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Pakkett tat-Tripod: | 1pc/kaxxa kannella; 20pcs/kartuna |
| 71X38X32ċm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Mistoqsijiet Frekwenti
M: Il-prodott huwa rħis, il-kwalità hija garantita?
A: Għandna aktar minn 10 snin esperjenza fil-produzzjoni u l-bejgħ u, u l-prodotti kollha għandhom garanzija ta' 12-il xahar.
M: Nistgħu nordnaw biss kampjuni għall-ittestjar qabel ma nagħmlu ordni?
A: Żgur, l-ordni tal-kampjun hija aċċettabbli għalina.
M: Liema metodu ta' ħlas taċċettaw?
A: Termini standard: T/T minn qabel. Ammont kbir: L/C mal-vista.
Ammont żgħir bħal ħlasijiet tal-kampjun: Paypal u Western Union.
M: Kif normalment tibgħatu l-oġġetti? U kemm iddum biex titwassal?
A: Għal kampjuni u ordnijiet żgħar, permezz ta' espress, ġeneralment jieħu 3-5 ijiem. Għal ordnijiet kbar, jekk teħtieġhom b'mod urġenti, nistgħu nibagħtu l-oġġetti bl-ajru. Jekk trid tiffranka l-merkanzija, nistgħu nibagħtuhom bil-baħar, u jieħu madwar 30-50 jum, skont id-destinazzjoni tiegħek.
Mill-istabbiliment tagħha, il-fabbrika tagħna ilha tiżviluppa prodotti ta' klassi dinjija bl-adeżjoni mal-prinċipju
tal-kwalità l-ewwel. Il-prodotti tagħna kisbu reputazzjoni eċċellenti fl-industrija u fiduċja siewja fost klijenti ġodda u qodma.