Karatteristiċi
Imħaddem b'sensor awtomatiku: il-magna tad-diżinfezzjoni tal-idejn mingħajr kuntatt hija ddisinjata biex tneħħi s-sanitizer tal-idejn jew l-alkoħol, u tipprovdi dożaġġ awtomatiku tal-isprej, li jippermetti diżinfezzjoni tal-idejn malajr u faċli u jelimina l-kontaminazzjoni inkroċjata, u b'hekk tinkiseb iġjene ottimali tal-idejn.
Konvenjenti u Iġjeniku: sempliċement poġġi idejk taħt is-sensorju biex tibda d-dispenser tas-sapun, tista' tevita b'mod effettiv infezzjoni inkroċjata mingħajr ma tmiss id-dispenser tas-sapun. Adattat għal postijiet pubbliċi bħal uffiċċji, lukandi, sptarijiet, istituzzjonijiet mediċi, skejjel, eċċ.
Speċifikazzjoni
| Numru tal-oġġett: | F1307 |
| Daqs tal-Prodott: | 120x120x260 mm |
| Kulur: | Abjad |
| Kapaċità: | 1000ml |
| Materjal: | 100% Plastik tal-Inġinerija ABS Verġni |
| Flixkun: | Jimtela mill-ġdid |
| Piż tal-Prodott: | 0.90kgs |
| Qawwa minn: | 4 Batteriji Daqs C jew Adapter 110V/220V * Il-batteriji mhumiex inklużi |
| Installazzjoni: | Stand Immuntat mal-Ħajt/mal-Art |
| Tip ta' Pompa: | Mhux obbligatorju (Sprej/Qatra/Pompa tar-Ragħwa) |
| Dożaġġ tal-Użu: | Pompa tal-Likwidu 1: 1ml Kull Darba |
| Pompa tar-Ragħwa 2: 0.8ml Kull Darba | |
| Pompa bi 3 Sprejs: 0.8ml Kull Darba | |
| Ċertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Ippakkjar: | 1pc/kaxxa kannella; 15pcs/kartuna |
| Daqs tal-Kartuna: | 65.5X41X29ċm |
| Majjistral/Grigal: | 13.80/14.50kgs |
Lista tal-Ippakkjar:
Dispenser x1
Kejbil tal-USB x1
Manwal x1
Viti għall-immuntar mal-ħajt x2
Bokkla ta' appoġġ x 1
Rimarki: il-batteriji u l-adapter USB mhumiex inklużi fil-pakkett
Assigurazzjoni tal-kwalità:
1. Kull proċess ta' produzzjoni jiġi spezzjonat mit-tim tal-QC tagħna
2. Il-kwalità hija assigurata minn inġinier professjonali
3. Iċ-ċertifikati CE, FCC, ROHS huma approvati u għandhom privattivi tagħhom stess
Servizz tal-Klijent
1. L-inkjesta tiegħek relatata mal-prodotti jew il-prezz tagħna se tingħata tweġiba fi żmien 24 siegħa.
2. Żomm ruħek tinforma lill-klijenti tagħna dwar il-proċess tal-produzzjoni u tgħin biex tirranġa spezzjoni tal-kwalità jekk meħtieġ.
3. Garanzija ta' sena u servizz ta' wara l-bejgħ responsabbli.
4. Tim professjonali tal-bejgħ u l-inġinerija biex jiżgura esperjenza tajba ta' xiri.
Mill-istabbiliment tagħha, il-fabbrika tagħna ilha tiżviluppa prodotti ta' klassi dinjija bl-adeżjoni mal-prinċipju
tal-kwalità l-ewwel. Il-prodotti tagħna kisbu reputazzjoni eċċellenti fl-industrija u fiduċja siewja fost klijenti ġodda u qodma.