Vidjo
Karatteristiċi:
Kejl tat-temperatura fuq distanza twila: b'senser ta' kwalità għolja ġewwa, id-dispenser tas-sapun bit-termometru tas-sapun likwidu K9 Pro F jista' jimmonitorja t-temperatura sa 3m, adattat ħafna biex jintuża f'żoni pubbliċi, bħal skola, lukanda, sptar, shopping mall, eċċ.
Stil immuntat mal-ħajt: id-dispenser awtomatiku tas-sanitizer immuntat mal-ħajt jaħdem tajjeb biex iżomm il-wiċċ tal-bank ħieles mill-imbarazz u nadif.
Imħaddem bil-Batterija u Riċarġjabbli: dan id-dispenser tas-sapun tal-alkoħol jaħdem b'batteriji AA jew 18650, u jista' wkoll jaħdem b'adapter. (Mhux mgħammar b'adapter tal-iċċarġjar u batteriji).
Konvenjenti u Iġjeniku: sempliċement poġġi idejk taħt is-sensorju biex tibda d-dispenser tas-sapun awtomatiku, tista' tevita b'mod effettiv infezzjoni inkroċjata mingħajr ma tmiss id-dispenser tas-sapun. Adattat għal postijiet pubbliċi bħal uffiċċji, lukandi, sptarijiet, istituzzjonijiet mediċi, skejjel, eċċ. Ikejjel it-temperatura tal-idejn u tal-moħħ fl-istess ħin.


| Numru tal-oġġett: | K9 Pro F |
| Daqs tal-Prodott: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Vultaġġ: | 5V 2A |
| Kapaċità: | 1200ml |
| Kejl tad-Distanza: | 3m |
| Volum tal-Ħoss: | Livell 1-4 Aġġustabbli |
| Dożaġġ: | 0.1-2ml aġġustabbli |
| Installazzjoni: | Immuntat mal-Ħajt, Desktop, Stand tat-Tripod |
| Tip ta' Pompa: | Mhux obbligatorju (Sprej/Qatra/Pompa tar-Ragħwa) |
| Firxa tal-Kejl: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura tal-Allarm: | Aġġustabbli |
| Ċertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Ixxandar fi 18-il lingwa: | |
| Ċiniż, Ingliż, Spanjol, Ġappuniż, Portugiż, Korean, Ġermaniż, Franċiż, Russu, Taljan, Għarbi, Tuk, Tajlandja, Kambodjan, Indoneżjan, Bengali, Ħindi, Vjetnamiż | |
| Ippakkjar: | 1pc/kaxxa tal-kulur; 9pcs/kartuna |
| Kaxxa tal-Kulur Inkluża: | Dispenser x1Kejbil USB x1Manwal x1Bokkla ta' appoġġ x1Viti għall-immuntar mal-ħajt x2Trej għat-taqtir x1Lembut x1Trej tal-għatu ta' wara x1Kwantità tal-kartuna: 9 biċċiet/kartunaDaqs tal-kartuna ewlenija: 49x495x35 CMPiż: 11.6 kg/Kartuna Rimarki: il-batteriji u l-adapter USB mhumiex inklużi fil-pakkett |
| Daqs tal-Kaxxa tal-Kulur: | 15.5 × 15.5 × 31.5 ċm |
| Daqs tal-Kartuna: | 49x495x35ċm |
| Majjistral/Grigal: | 9.45/11.60kgs |
| Numru tal-oġġett: | K9 Pro F |
| Daqs tal-Prodott: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Vultaġġ: | 5V 2A |
| Kapaċità: | 1200ml |
| Kejl tad-Distanza: | 3m |
| Volum tal-Ħoss: | Livell 1-4 Aġġustabbli |
| Dożaġġ: | 0.1-2ml aġġustabbli |
| Installazzjoni: | Immuntat mal-Ħajt, Desktop, Stand tat-Tripod |
| Tip ta' Pompa: | Mhux obbligatorju (Sprej/Qatra/Pompa tar-Ragħwa) |
| Firxa tal-Kejl: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura tal-Allarm: | Aġġustabbli |
| Ċertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Ixxandar fi 18-il lingwa: | |
| Ċiniż, Ingliż, Spanjol, Ġappuniż, Portugiż, Korean, Ġermaniż, Franċiż, Russu, Taljan, Għarbi, Tuk, Tajlandja, Kambodjan, Indoneżjan, Bengali, Ħindi, Vjetnamiż | |
| Ippakkjar: | 1pc/kaxxa tal-kulur; 9pcs/kartuna |
| Kaxxa tal-Kulur Inkluża: | Dispenser x1Kejbil USB x1Manwal x1Bokkla ta' appoġġ x1Viti għall-immuntar mal-ħajt x2Trej għat-taqtir x1Lembut x1Trej tal-għatu ta' wara x1Kwantità tal-kartuna: 9 biċċiet/kartunaDaqs tal-kartuna ewlenija: 49x495x35 CMPiż: 11.6 kg/Kartuna Rimarki: il-batteriji u l-adapter USB mhumiex inklużi fil-pakkett |
| Daqs tal-Kaxxa tal-Kulur: | 15.5 × 15.5 × 31.5 ċm |
| Daqs tal-Kartuna: | 49x495x35ċm |
| Majjistral/Grigal: | 9.45/11.60kgs |
Mill-istabbiliment tagħha, il-fabbrika tagħna ilha tiżviluppa prodotti ta' klassi dinjija bl-adeżjoni mal-prinċipju
tal-kwalità l-ewwel. Il-prodotti tagħna kisbu reputazzjoni eċċellenti fl-industrija u fiduċja siewja fost klijenti ġodda u qodma.