Vidjo
Karatteristiċi:
Imħaddem b'sensor awtomatiku: id-dispenser tas-sapun għad-diżinfezzjoni tal-idejn mingħajr kuntatt huwa ddisinjat biex jiffiltra sanitizer tal-idejn jew alkoħol, u jipprovdi dożaġġ awtomatiku tal-isprej, li jippermetti diżinfezzjoni tal-idejn malajr u faċli u jelimina l-kontaminazzjoni inkroċjata, u b'hekk jikseb iġjene ottimali tal-idejn.
Stil immuntat mal-ħajt: id-dispenser tas-sanitizer immuntat mal-ħajt jaħdem tajjeb biex iżomm il-wiċċ tal-bank ħieles mill-imbarazz.
Imħaddem bil-Batterija u Riċarġjabbli: dan id-dispenser tas-sapun tal-alkoħol jaħdem bil-batteriji, u jista' wkoll jaħdem b'adapter. (Mhux mgħammar b'adapter tal-iċċarġjar u batteriji)
Konvenjenti u Iġjeniku: sempliċement poġġi idejk taħt is-sensorju biex tibda d-dispenser tas-sapun, tista' tevita b'mod effettiv infezzjoni inkroċjata mingħajr ma tmiss id-dispenser tas-sapun. Adattat għal postijiet pubbliċi bħal uffiċċji, lukandi, sptarijiet, istituzzjonijiet mediċi, skejjel, eċċ. Ikejjel it-temperatura tal-idejn u tal-moħħ fl-istess ħin.









| Parametri Teknoloġiċi | |
| Batterija | 4 batteriji AA, 2 batteriji 18650 jew USB |
| Materjali | ABS+HDPE tal-ogħla grad, mhux irkuprat |
| Kulur | abjad, kuluri oħra jistgħu jiġu personalizzati |
| Dimensjoni | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Kapaċità | 1200 ml |
| Preċiżjoni | ±0.2°Ċ |
| Temperatura tal-ambjent | 10-40°C (l-aħjar 15°C-35°C) |
| Firxa tal-kejl | 0-50°C |
| Tip ta' allarm | jteptep+ħoss ta' ħoss "DIDIDI" |
| Tipi ta' żennuni | Mhux obbligatorju (Sprej/Qatra/Pompa tar-Ragħwa) |
| Tqegħid | Immuntat mal-Ħajt, Desktop, Stand tat-Tripod |
Il-pakkett jinkludi:
Dispenser x1
Kejbil tal-USB x1
Manwal x1
Bokkla ta' appoġġ x1
Viti għall-immuntar mal-ħajt x2
Trej tat-taqtir x1
Lembut x1
Trej tal-qoxra ta' wara x1
Kwantità tal-kartuna: 9 biċċiet/kartuna
Daqs tal-kartuna ewlenija: 49x49x36 CM
Piż: 11.6 kg/Kartuna
Rimarki: il-batteriji u l-adapter USB mhumiex inklużi fil-pakkett
Mill-istabbiliment tagħha, il-fabbrika tagħna ilha tiżviluppa prodotti ta' klassi dinjija bl-adeżjoni mal-prinċipju
tal-kwalità l-ewwel. Il-prodotti tagħna kisbu reputazzjoni eċċellenti fl-industrija u fiduċja siewja fost klijenti ġodda u qodma.