Vidjo
Speċifikazzjoni
| Numru tal-oġġett: | K9 Pro Plus bil-Wifi mill-App Tuya |
| Daqs tal-Prodott: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Vultaġġ: | 5V 2A |
| Kapaċità: | 1200ml |
| Kejl tad-Distanza: | 2-10 ċm |
| Volum tal-Ħoss: | Livell 1-4 Aġġustabbli |
| Dożaġġ: | 0.1-2ml aġġustabbli |
| Installazzjoni: | Immuntat mal-Ħajt, Desktop, Stand tat-Tripod |
| Tip ta' Pompa: | Mhux obbligatorju (Sprej/Qatra/Pompa tar-Ragħwa) |
| Firxa tal-Kejl: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura tal-Allarm: | Aġġustabbli |
| Ċertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Ixxandar fi 18-il lingwa: | |
| Ċiniż, Ingliż, Spanjol, Ġappuniż, Portugiż, Korean, Ġermaniż, Franċiż, Russu, Taljan, Għarbi, Tuk, Tajlandja, Kambodjan, Indoneżjan, Bengali, Ħindi, Vjetnamiż | |
| Ippakkjar: | 1pc/kaxxa tal-kulur; 9pcs/kartuna |
| Kaxxa tal-Kulur Inkluża: | 1x dispenser, 1x trej għat-taqtir, 1x manwal, 1x kejbil USB, 2x viti tal-ħajt. |
| Daqs tal-Kaxxa tal-Kulur: | 15.5 × 15.5 × 31.5 ċm |
| Daqs tal-Kartuna: | 49x495x36ċm |
| Majjistral/Grigal: | 9.45/11.60kgs |
| Vantaġġi: | |
| * Ibdel il-Lingwi | * Dożaġġ Aġġustabbli |
| * Livell tal-Ħsejjes Aġġustabbli | * Irreġistra d-dejta tal-kejl tat-temperatura |
| * Issettjar tal-Kapaċità | * App waħda tista' tikkontrolla funzjonijiet multipli |

Imħaddem b'sensor awtomatiku: dan id-dispenser tas-sanitizer tal-idejn mingħajr kuntatt huwa ddisinjat biex jiffiltra s-sanitizer tal-idejn jew l-alkoħol, u jipprovdi dożaġġ awtomatiku tal-isprej, li jippermetti diżinfezzjoni tal-idejn malajr u faċli u jelimina l-kontaminazzjoni inkroċjata, u b'hekk jikseb iġjene ottimali tal-idejn.
Stil immuntat mal-ħajt: id-dispenser tas-sapun immuntat mal-ħajt jaħdem tajjeb biex iżomm il-wiċċ tal-bank ħieles mill-imbarazz.
Imħaddem bil-Batterija u Riċarġjabbli: dan id-dispenser tas-sapun tal-alkoħol jaħdem bil-batteriji, u jista' jiġi mħaddem ukoll b'adapter. (Mhux mgħammar b'adapter tal-iċċarġjar u batteriji)
Wifi disponibbli: huwa appoġġjat mill-App Tuya li tista' tniżżel mit-telefowns ċellulari tiegħek. Biha, tista' tikkontrolla l-funzjonijiet kollha, faċli u konvenjenti.
Mill-istabbiliment tagħha, il-fabbrika tagħna ilha tiżviluppa prodotti ta' klassi dinjija bl-adeżjoni mal-prinċipju
tal-kwalità l-ewwel. Il-prodotti tagħna kisbu reputazzjoni eċċellenti fl-industrija u fiduċja siewja fost klijenti ġodda u qodma.