Id-dispenser awtomatiku tal-fwieħa tal-arja Siweiyi huwa dispenser ta' daqs standard, li jaħdem bil-batterija, li awtomatikament iqassam sprejs tal-ajrusol f'intervalli programmati. Jaħdem l-aktar b'mod effettiv meta jkun immuntat mal-ħajt mill-inqas seba' piedi 'l fuq mill-art.
| Numru tal-oġġett: | ADS05 |
| Daqs tal-Prodott: | 212x90x90 mm |
| Kulur: | Abjad |
| Materjal: | PP |
| Piż tal-Prodott: | 185g |
| Ħin tal-Intervall: | 5 / 15 / 30 minuta (aġġustabbli) |
| Provvista tal-Enerġija: | 2 x Batteriji AA (mhux inklużi) |
| Dożaġġ: | 0.1ml |
| Installazzjoni: | Immuntat mal-ħajt, tad-desktop |
| Kapaċità tal-Aerosol Kompatibbli: | 300ml |
| Daqs tal-Aerosol Kompatibbli (Għ x Dijametru): | Madwar 14 x 6.5 ċm |
| Applikazzjoni: | kamra tal-banju tad-dar, kamra tal-banju pubblika, lukanda, ristorant u aktar |
| Pakkett Inkluż:: | 1 x Dispenser Awtomatiku tal-Aerosol (batterija u aerosol mhux inklużi) |
| Ċertifikat: | CE, ROHS |
| Ippakkjar: | 24 biċċa/kartuna |
| Daqs tal-Kartuna: | 50X38X22ċm |
| Majjistral/Grigal: | 4.39/4.98kgs |
Mill-istabbiliment tagħha, il-fabbrika tagħna ilha tiżviluppa prodotti ta' klassi dinjija bl-adeżjoni mal-prinċipju
tal-kwalità l-ewwel. Il-prodotti tagħna kisbu reputazzjoni eċċellenti fl-industrija u fiduċja siewja fost klijenti ġodda u qodma.